Kavaklı Emeklimiz Sedat Doğan'dan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Kampanyasına Açıkgöz Vasıtasıyla Destek

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Sedat Doğan amcamızın hayrına vesile oldukları için mutlu olduklarını dile getirdi.

Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi Gazeteciler Türk gecesinde doyasıya eğlendi

Açıkgöz, “Nevşehir Kavak Beldemizde yaşayan, yeni emekli olan, şu an evinde bulunduğumuz Sedat Doğan abimiz; emekli maaşının ilk iki aylığını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışladı. Yaşlılarımızın sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan dolayı hayrını bankaya yatırmak için bize emanet etti. Hayrından, güveninden ve desteğinden dolayı Sedat amcamıza şahsım ve milletimiz adına teşekkür ediyorum.

‘İnsanlık Ölmesin Ki İnsanlar Yaşasın’

Gönlü yüce, hayırsever Nevşehir’imizin Kavak Beldesinden Sedat Doğan abimize teşekkür ediyoruz. Rabbim hayrını kabul eylesin. Beraberimizdeki teşkilat mensuplarımız hayır parasını ilgili destek hesabına yatırarak, ödeme dekontunu da hayır sahibimize ulaştırdılar.

Türkiye dünyaya uzanan yardım eli olduğunu her an gösteriyor. Bugün Filistin’e tıbbi yardım malzemelerini taşıyan uçağımız ulaşıyor; Mescid-i Aksa, Kudüs, Filistin yalnız değildir. Ramazan’ın bereketiyle dünyadaki zulümlerin son bulmasını da zalimlerin cezalandırılmasını da Yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Bu millet bir oldukça her zorluğun üstesinden gelmiştir ve bu topyekûn mücadelemizi de yine hep birlikte kazanacağız.” dedi.