Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçisi Mustafa Sarnıç:

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Filistin ziyaretleri kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçisi Mustafa Sarnıç ile bir araya geldi.Nezaket Emine Atasoy Türkiye Cumhuriyeti...

ZONGULDAK 14.04.2015, 12:02
Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçisi Mustafa Sarnıç:
banner230
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Filistin ziyaretleri kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçisi Mustafa Sarnıç ile bir araya geldi.
Nezaket Emine Atasoy Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçiliğini ziyaret ederek Büyükelçi Mustafa Sarnıç’la görüştü. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçiliğini ziyaretinde Kudüs’te olmaktan dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçisi Mustafa Sarnıç ziyarette Kudüs’ün Türkiye Cumhuriyeti Türk Milleti ve Müslüman Ümmeti için öneminden bahsetti. Büyükelçi Mustafa Sarnıç ziyarette Kudüs ve Filistin ekonomisinden ve Sanayisinden de bahsederek "Filistin Devletinin ve Kudüs ekonomisinin kalkınması Türk yatırımcıların iş adamlarının iş kadınlarının bu kutsal topraklara yatırım yapmalarıyla mümkün olacaktır. Bu konuda sizin gibi değerli ekonomik ve güçlü sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşmektedir" dedi.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Büyükelçiliği ziyareti anısına Büyükelçi Mustafa Sarnıç’a hediye takdim etti.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:25
Güneş 06:47
Öğle 12:31
İkindi 15:36
Akşam 18:06
Yatsı 19:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@