Müftü Arcaklıoğlu’ndan Keçeli Ve Kantarcı’ya Ziyaret

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu ve Din Görevlileri Derneği Başkanı Emin Berber, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Çaycuma Belediye Başkanım Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti.Ziyaretlerde bir...

Müftü Arcaklıoğlu’ndan Keçeli Ve Kantarcı’ya Ziyaret
banner230
Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu ve Din Görevlileri Derneği Başkanı Emin Berber, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Çaycuma Belediye Başkanım Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti.
Ziyaretlerde bir konuşma yapan Arcaklıoğlu Kutlu Doğum Haftası temasının ‘Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı’ olarak belirlendi. Kutlu Doğum Haftası açılışında Din Görevlileri Dernek Başkanımız Emin Berber ile beraber Kaymakamımız Serkan Keçeli’yi ve Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı’yı makamlarında ziyaret ederek, Kutlu Doğum Haftasını tebrik ettik.
Kaymakam Serkan Keçeli ve Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kutlu Doğum Haftası boyunca düzenlenecek etkinliklerde Müftü Arcaklıoğlu’na başarılar diledi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273