Müftü Arcaklıoğlu, Gül Dağıttı

Çaycuma Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu esnafları ziyaret ederek gül taktim etti.2015 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu başkanlığında, din görevlileri ile birlikte vatandaşlara ve ilçe merkezinde...

Müftü Arcaklıoğlu, Gül Dağıttı
banner230
Çaycuma Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu esnafları ziyaret ederek gül taktim etti.
2015 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu başkanlığında, din görevlileri ile birlikte vatandaşlara ve ilçe merkezinde bulunan esnaflara işyerlerinde ziyaret ederek kendilerine gül ve Esmaü-l Hüsna takdim etti.
İlçe Müftüsü Mahmut Arcaklıoğlu ziyaretle ilgili olarak "Güllerin ve Gönüllerin Efendisi Rasullah Efendimiz ( S.A.V ) in Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle esnaflarımıza ve halkımıza güller ve Esmaü-l Hüsna posterleri hediye ettik,Birlikte aynı şehirde yaşadığımız Çaycuma’mızın güzel insanlarını ve değerli esnafımızı düzenlenecek programlarımıza davet ettik. Esnafımızı kutlu doğum etkinliklerimiz kapsamında ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duydum. Rabbim işlerine bereket, hanelerine saadet versin’"dedi.
YORUM EKLE