MİSİAD’tan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a Ziyaret

Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u makamında ziyaret etti.Zonguldak’ta 7 ay önce kurulan Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) protokol ziyaretleri kapsamında...

MİSİAD’tan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a Ziyaret
banner230
Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u makamında ziyaret etti.
Zonguldak’ta 7 ay önce kurulan Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) protokol ziyaretleri kapsamında AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a bir ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette konuşan MİSİAD Başkanı Yasin Aygün, “Sayın İl Başkanımız Zeki Tosun bizleri kabul ettiler. Bugün ziyaretimizde kendisine hem MİSİAD’ı anlatacağız hem il yönetim kurulumuzdan bahsedeceğiz. Hem de Zonguldak adına birlikte neler yapabileceğimizi konuşacağız. Bu anlamda başkanımıza bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ise MİSİAD’a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, “Hayırlısıyla bundan sonra Zonguldak için ne gerekiyorsa bizler onlara her türlü desteği vermeye hazırız. Tabi bu dernekler Zonguldak için çok önemli. Yıllarca TTK’ya bağlı bir şekilde çalıştık. İş sahaları açılmasında karşılıklı fikir alışverişleri yaparak Zonguldak’ta istihdam, karşılıklı katkılarımızla daha iyi yerlere getireceğiz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE