Gümeli Beldesinde Baraj İnşaatı Çalışmalarına Başlanacak

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Gümeli Beldesinde yapılacak olan baraj inşaatına ulaşımı sağlayacak yola önümüzdeki günlerde başlanacağını söyledi.AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Devlet Su İşleri Genel...

ZONGULDAK 05.08.2015, 10:53
Gümeli Beldesinde Baraj İnşaatı Çalışmalarına Başlanacak
banner230
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Gümeli Beldesinde yapılacak olan baraj inşaatına ulaşımı sağlayacak yola önümüzdeki günlerde başlanacağını söyledi.
AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Devlet Su İşleri Genel Müdürü’nün ilçede DSİ tarafından yürütülen çalışmaları incelediğini söyledi. Alaplı Çayında taş duvar çalışmaların devam ettiğini belirten Yavuz, “DSİ Genel Müdürü hafta sonu İlçemizde Alaplı çayında devam eden çalışmaları inceleyerek bir toplantı gerçekleştirdik. İlçede devam eden çalışmalar hakkında kendisinden bilgilerde aldık. Alaplı çayı ile ilgi taş duvar çalışmaları devam edecek. Ekipler çay bahçesinin olduğu tarafta taş duvar çalışmasına başlayacak. Ayrıca Çay köyü altında Alaplı çayına akan 2 derede taş duvar çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanıyor. Bizim için asıl önemli olan Gümeli Beldemize yapılacak olan baraj inşaatı ile ilgi önümüzdeki günlerde yol çalışmalarına başlanıyor. Barajda bir proje değişikliği olmuştu. Proje bitmek üzere olduğu bize bildirildi. Yol yapımının ardından hemen baraj çalışmalarına başlanacak" dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 12 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:43
Öğle 12:40
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@