Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesinden Anlamlı Etkinlik

Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla cemaate tesbih ve lokum dağıtarak tebrikte bulundu.Kuruluşundan sonra çalışmalarına hız kesmeden devam eden Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Genç...

Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesinden Anlamlı Etkinlik
banner230
Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla cemaate tesbih ve lokum dağıtarak tebrikte bulundu.
Kuruluşundan sonra çalışmalarına hız kesmeden devam eden Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkan ve yönetimi, Kainatın Efendisi Hazreti Muhammed (S.A.V.)’in doğumu şerefiyle yapmış oldukları Kutlu Doğum organizasyonunda Cuma namazından sonra Ulu Cami’nde cemaate tesbih ve lokum dağıtımında bulundular.
Önceliği ahlaklı nesiller yetiştirmek olan MÜSİAD’ın gençlik kolu olan Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi olarak cemaatin Kutlu Doğum Haftasını tebrik ettiklerini söyleyen Genç MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Muhterem Sayılı, “Genç MÜSİAD olarak kurulduğumuz günden beri hem sosyal hem ekonomik anlamda bölgemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu anlamlı organizasyonu da gerçekleştirerek halkımızın Kutlu Doğum Haftasını tebrik etmek istedik. Katkı veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE