Devrekli Cilas Şirketler Grubunun Standı Almanya’da Büyük İlgi Gördü

Her yıl 13-17 Nisan tarihleri arasında Hanonover’de düzenlenen “Teknoloji ve Endüstri Fuarı’nda Devrekli Cilas Kauçuk standı davetliler tarafından büyük ilgi gördü.Merkezi Almanya’da bulunan ve otomotiv ile endüstri alanlarında faaliyet...

Devrekli Cilas Şirketler Grubunun Standı Almanya’da Büyük İlgi Gördü
banner230
Her yıl 13-17 Nisan tarihleri arasında Hanonover’de düzenlenen “Teknoloji ve Endüstri Fuarı’nda Devrekli Cilas Kauçuk standı davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Merkezi Almanya’da bulunan ve otomotiv ile endüstri alanlarında faaliyet gösteren Cilas Şirketler Grubu’nun açmış olduğu stant davetliler tarafından büyük ilgi gördü. 25 yıldan bu yana Almanya’da gerek otomotiv ve gerekse endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren firmanın uluslararası stantlarda yer alması özellikle gurbetçi vatandaşlar ile Türkiye’den fuara ziyaretçi olarak giden iş adamlarının gurur kaynağı olmaya devam ediyor.
Almanya Başbakanı Angela Merkel tarafından da ziyaret edilen stantın diğer misafirleri arasında Hannover Konsolusu, Hannover Ticaret Ateşesi, Gebze Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı da yer aldı.
Avrupa Zonguldaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Karakulak ve yönetim kurulu tarafından da ziyaret edildiklerini söyleyen Cilas Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Civak ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Devrek TSO Başkanı Ertan Civak, "Ulusal arenada yerimizi almanın gururunu yaşıyoruz. Hem Türk olarak hem de bir Devrekli olarak bundan onur duymaktayız. İnşallah süreç ilerledikçe teknolojinin de sunduğu hizmetlerden faydalanarak dünya pazarında söz sahibi olacağımıza inanıyoruz” diye konuştular.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273