Çetin Ve Çolak’tan Kgd’ye Ziyaret

7 Haziran 2015 genel seçimlerine milli ittifak yaparak girecek olan Saadet Partisi (SP) ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak Milletvekili adayları 1. Sıra Yusuf Çetin ve 2. Sıra Ahmet Çolak, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)’yi ziyaret ederek...

Çetin Ve Çolak’tan Kgd’ye Ziyaret
banner230
7 Haziran 2015 genel seçimlerine milli ittifak yaparak girecek olan Saadet Partisi (SP) ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak Milletvekili adayları 1. Sıra Yusuf Çetin ve 2. Sıra Ahmet Çolak, Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)’yi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.
Çetin ve Çolak beraberinde SP Merkez İlçe Başkanı Recep Horozoğlu, BBP Merkez İlçe Başkanı Turgut Günay, BBP Batı Karadeniz Müfettişi Ahmet Pulat, SP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tayyip Yılmaz ve SP İlçe Gençlik Teşkilatı Başkanı Mücahit Korkut birlikte ziyarette bulundu.
İttifak adaylarını Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman, Başkan Yardımcısı Mustafa Emen, Yönetim Kurulu Üyesi Ender Yüksel ile gazeteciler karşıladı.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan 2. Sıra adayı Ahmet Çolak şu görüşlere yer verdi. “Zonguldak’ımızın değerli sivil toplum örgütü olan Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyarete geldik. Yapmış olduğumuz milli ittifakla ilgili bilgi vereyim 7 Haziran 2015 milletvekili genel seçimlerinde Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi bir araya gelerek şahsımı 2. Sıra milletvekili adaylığı gösterdi. İnşallah bu seçim atmosferinde değerli dava arkadaşlarımla Zonguldak’ta iyi bir çalışma yaparak milletin önce akıllarındaki baraj sorunu daha sonra gönüllerine girerek inşallah beraber bir ittifakla barajı aşıp meclise gireceğiz. Mecliste mazlumların sesi olacağız. Bizleri kabul ettiğiniz için bu nazik davetinizden dolayı sizlere teşekkür ediyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.
Daha sonra konuşan 1. Sıra Milletvekili adayı Yusuf Çetin ise, “Zonguldak’ın problemlerini beraberce istişare edeceğiz. KGD Zonguldak’ın bir fotoğrafı gibidir. Bugüne kadar seçilmiş tüm milletvekili adaylarına yön göstermede katkı sağlayan bir kuruluşumuzdur. Bunun yanında siyasi partilere de sürekli argüman vererek onların da olması gereken yerlere de itme noktasında ben başkan Osman beye ve şahsında tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah kısmet ederde biz parlamentoda temsil edilirsek zaten Zonguldak’ın meseleleri bellidir. Zonguldak’ın meselelerini çözüme doğru götürme gayreti içerisinde olacağız” dedi.
KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav da yaptığı konuşmada, “KGD olarak öncelikle Yusuf beyin söyledikleri tam da bizim yıllardan beri yapmaya çalıştığımız durumdur. Bunun da sizler tarafından takdir edilmesi gururumuzu okşadı. Sivil toplum kuruluşlarının gerçek amaçları zaten bunlardır. Kendi yörelerine hizmet etmek ve bulunduğu bölgeye katkıda bulunmaktır. Biz yıllardır bunları gerçekleştirmeye çalıştık. Sizler olsun diğer partilerin temsilcileri olsun, istişare halinde olduk. Bundan sonra da olacağız, milletvekillerine de bir dosya halinde Zonguldak’ın sorunlarını gerek gazetelerde ve gerekse köşelerimizde sorunları dile getirdik, getirmeye de devam ederek kamuoyu baskısı oluşturmaya çalışacağız. Bu anlamda ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Saadet ve Büyük Birlik Partisinin bu ittifakının hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273