Çaycuma Yükseköğretim Kurumlarını Destekleme Derneği’nden BEÜ Rektörü Özer’e Teşekkür Ziyareti

Çaycuma Yükseköğretim Kurumlarını Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Kandemir Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Nisan Tarihinde Gerçekleştirdikleri Ziyarette, Beü Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e Üniversitenin Çaycuma Kampüsünde Sivil Havacılık Yüksekokulunun Kurulması Dolayısıyla Teşekkür Ettiler.

ZONGULDAK 14.04.2015, 13:14
Çaycuma Yükseköğretim Kurumlarını Destekleme Derneği’nden BEÜ Rektörü Özer’e Teşekkür Ziyareti
banner230
Çaycuma Yükseköğretim Kurumlarını Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri, 14 Nisan tarihinde gerçekleştirdikleri ziyarette, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e Üniversitenin Çaycuma Kampüsünde Sivil Havacılık Yüksekokulunun kurulması dolayısıyla teşekkür ettiler.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Kandemir, Bülent Ecevit Üniversitesinin Zonguldak’ın gelişiminde bir öncü olduğunu ve kurumun akademik ve bilimsel gelişimini tüm kampüslerine yansıttığını söyledi. Kandemir, “Rektörün girişimi ile Üniversitemiz sadece Zonguldak merkezinde değil kampüslerinin bulunduğu tüm ilçelerde gelişimini hızla sürdürüyor. Bunu Çaycuma Kampüsündeki gelişimden de net biçimde görebiliyoruz. Son olarak Sivil Havacılık Yüksekokulunun kuruluşu ile Çaycuma için büyük bir adım atılmış oldu. Çaycuma halkı adına başta Rektörümüze ve tüm Bülent Ecevit Üniversitesi ailesine teşekkür ediyoruz” dedi.
Rektör Özer de bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:
“Tüm hizmetlerimizi birlikte başarıyoruz sloganı ile gerçekleştiriyoruz. Bu sloganda ‘biz’ kelimesi sadece öğrencimiz, akademik ve idari personelimizi değil sivil toplum örgütünden, esnafına, maden işçisinden yöneticisine tüm Zonguldak’ı ifade ediyor. Her başarıda hepimizin katkısı var. Ben de sizlere Çaycuma Kampüsümüzün gelişimindeki destekleriniz dolayısıyla teşekkür ediyorum.”
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:25
Güneş 06:47
Öğle 12:31
İkindi 15:36
Akşam 18:06
Yatsı 19:22

Gelişmelerden Haberdar Olun

@