Alaplı Belediyesi Plajı Onarıyor

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yol çökmesi sonucu karayollarının çalışmaları sırasında iyice tahrip olan plaj belediye ekiplerinden onarılıyor.Alaplı Belediyesi, Karayollarının Alaplı-Akçakoca arasındaki bölünmüş karayolunun bir...

ZONGULDAK 08.07.2015, 17:27
Alaplı Belediyesi Plajı Onarıyor
banner230
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yol çökmesi sonucu karayollarının çalışmaları sırasında iyice tahrip olan plaj belediye ekiplerinden onarılıyor.
Alaplı Belediyesi, Karayollarının Alaplı-Akçakoca arasındaki bölünmüş karayolunun bir bölümümün çökmesi ve sonrasında karayollarının onarım çalışmaları sırasında iyice bozulan plajı yeniden kullanılabilir hale getirmeye çalışıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Plajı içindeki yolların karayollarının bu mevkideki istinat duvarı çalışmasından dolayı kullanılamayacak şekilde bozulduğunu söyledi. Bozulan yolları yeniden tesviye etmek suretiyle bakım ve onarım çalışmasına başladıklarını dile getiren Tekin “Karayollarının bu mevkideki yol ve duvar çalışması daha yeni tamamlandı. Karayollarının iş makineleri, duvar çalışması için Belediye Plajımızın yolunu kullandı. Haliyle yollar kullanılamayacak derecede bozuldu. Karayollarının çalışması tamamlanır tamamlanmaz biz de yol bakım ve onarım çalışmasına başladık. Yol çalışmasını tamamladıktan sonra belediye plajımızı halkımızın hizmetine sunacağız“ dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
21°
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:21
Güneş 06:43
Öğle 12:32
İkindi 15:40
Akşam 18:12
Yatsı 19:28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@