Alaplı Belediyesi Plajı Onarıyor

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yol çökmesi sonucu karayollarının çalışmaları sırasında iyice tahrip olan plaj belediye ekiplerinden onarılıyor.Alaplı Belediyesi, Karayollarının Alaplı-Akçakoca arasındaki bölünmüş karayolunun bir...

Alaplı Belediyesi Plajı Onarıyor
banner230
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde yol çökmesi sonucu karayollarının çalışmaları sırasında iyice tahrip olan plaj belediye ekiplerinden onarılıyor.
Alaplı Belediyesi, Karayollarının Alaplı-Akçakoca arasındaki bölünmüş karayolunun bir bölümümün çökmesi ve sonrasında karayollarının onarım çalışmaları sırasında iyice bozulan plajı yeniden kullanılabilir hale getirmeye çalışıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Plajı içindeki yolların karayollarının bu mevkideki istinat duvarı çalışmasından dolayı kullanılamayacak şekilde bozulduğunu söyledi. Bozulan yolları yeniden tesviye etmek suretiyle bakım ve onarım çalışmasına başladıklarını dile getiren Tekin “Karayollarının bu mevkideki yol ve duvar çalışması daha yeni tamamlandı. Karayollarının iş makineleri, duvar çalışması için Belediye Plajımızın yolunu kullandı. Haliyle yollar kullanılamayacak derecede bozuldu. Karayollarının çalışması tamamlanır tamamlanmaz biz de yol bakım ve onarım çalışmasına başladık. Yol çalışmasını tamamladıktan sonra belediye plajımızı halkımızın hizmetine sunacağız“ dedi.
YORUM EKLE