AK Partili Kadınlardan Kaynaşma Ve Dayanışma Toplantısı

AK Parti Alaplı İlçe Kadın Kolları Teşkilatı tarafından AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Teşkilatının katılımıyla bir kaynaşma ve dayanışma toplantısı düzenlendi.AK Parti Alaplı Teşkilat Binasında düzenlenen toplantıya Kdz. Ereğli...

AK Partili Kadınlardan Kaynaşma Ve Dayanışma Toplantısı
banner230
AK Parti Alaplı İlçe Kadın Kolları Teşkilatı tarafından AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Teşkilatının katılımıyla bir kaynaşma ve dayanışma toplantısı düzenlendi.
AK Parti Alaplı Teşkilat Binasında düzenlenen toplantıya Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın eşi Sevim Uysal, AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Başkanı Ömür İlgi Özdemiralp, yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun, 7 Haziran Genel seçimleri öncesinde bir kaynaşma ve dayanışma toplantısı düzenlediklerini söyledi.
Bu tür toplantıları belirli aralıklarla sürdüreceklerini belirten Uzun, “Öncelikle toplantımıza katılan Kdz. Ereğli Belediye Başkanımızın eşi Sevim Uysal ve AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Önümüzde ülkemiz açısından ve istikrarın sürdürülmesi açısından çok önemli bir seçim var. Bu seçimlere hazırlık yapmak için öncelikle birlik ve beraberlik içinde çalışmamız gerekiyor. Biz bu tür toplantıları belirli aralıklarla yapacağız. Seçim sürecinde tüm teşkilatlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak seçimlerden partimizi başarılı bir şekilde çıkmasını sağlayacağız” dedi.
AK Parti Kdz. Ereğli Kadın Kolları Başkanı Ömür İlgi Özdemiralp, kendilerini misafir eden AK Parti Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Sema Uzun, yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, toplantının hayırlı olmasını diledi.
YORUM EKLE