Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Seçimi Yapıldı

Yerköy Kaymakamlık tarafından Köylere Hizmet Götürme Birliği çalışmalarında yer alacak olan yıllık meclis üyeleri seçimi yapıldı.Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen...

Yerköy Köylere Hizmet Götürme Birliği Seçimi Yapıldı
banner230
Yerköy Kaymakamlık tarafından Köylere Hizmet Götürme Birliği çalışmalarında yer alacak olan yıllık meclis üyeleri seçimi yapıldı.
Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Yerköy İlçe Özel İdare Müdürü Veysel Koçak, İl Genel Meclis üyeleri, köy muhtarları katıldı.
Kaymakam Şengök, 2015 yılı tahmini gelir gider bütçesi hakkında bilgi verirken, tahmini bütçe, muhtarların oylarına sunuldu.Daha sonra 56 Köy muhtarı ve 3 İl Genel Meclis üyesi, tek sandıkta oy kullandı. Seçim sonucu birlik üyeliğine, İl Genel Meclis Üyeleri Tayfun Demirer ve Osman Biçer, köy muhtarlarından ise Veli Turhan, Yusuf Nazlı seçildi.
Sonuçların açıklanmasının ardından bir değerlendirme yapan Kaymakam Şengök, birlik seçimine katılan 56 köy muhtarı ve 3 il genel meclis üyesine teşekkür ettiğini belirterek Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde görev yapmak için seçilen yeni üyeleri başarılar diledi.
Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinden sonra muhtarlara yemek ikram edildi.
YORUM EKLE