Sorgun’da “Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın” Projesi

Sorgun Gençlik Derneği ile Oyuncak Kütüphanesi işbirliğiyle yapılan “Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" projesi kapsamında köy okullarına oyuncak hediye edildi.Sorgun Gençlik Derneği ile Oyuncak Kütüphanesi işbirliğiyle yapılan...

Sorgun’da “Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın” Projesi
banner230
Sorgun Gençlik Derneği ile Oyuncak Kütüphanesi işbirliğiyle yapılan “Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" projesi kapsamında köy okullarına oyuncak hediye edildi.
Sorgun Gençlik Derneği ile Oyuncak Kütüphanesi işbirliğiyle yapılan “Oyuncağını Benimle Paylaşır Mısın" sosyal sorumluluk projesi kapsamında Sorgun’a bağlı Külhüyük Köyü Anasınıfı ve İlkokulu ile Aşağıcumafakılı Köyü Anasınıfı ve İlkokulunda okuyan öğrencilere toplam 70 adet oyuncak hediye edildi. Sorgun Gençlik Grubu lideri Halil Uğuz, proje kapsamında oyuncak dağıtımının devam edeceğini belirterek “Bu proje kapsamında çocuklarımızın kendi aralarındaki ilişkilerini daha iyi noktalara taşımaktır. Ben bu projeye katkılarından dolayı Oyuncak Kütüphanesi’ne, Okul idaresine, öğretmenlerine ve Dernek gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE