Van Gölü Sahili Temizlenecek

Boğaziçi Yönetim A.Ş. Genel Müdürlüğü, Erciş İlçe Kaymakamlığı ve Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan kampanya çerçevesinde Van Gölü sahili temizlenecek.Bir kahvaltı salonunda gazetecilerle bir araya gelen Boğaziçi...

VAN 20.04.2015, 12:16
Van Gölü Sahili Temizlenecek
banner230
Boğaziçi Yönetim A.Ş. Genel Müdürlüğü, Erciş İlçe Kaymakamlığı ve Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan kampanya çerçevesinde Van Gölü sahili temizlenecek.
Bir kahvaltı salonunda gazetecilerle bir araya gelen Boğaziçi Yönetim A.Ş. Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Terzi, Türkiye genelinde 255 siteyi yöneten Boğaziçi A.Ş.’nin Van’da da 20 bin konutu yönettiğini söyledi. Boğaziçi A.Ş.’nin yönetim hizmetleriyle işe başladığını ve ciddi anlamda bir kitleye hitap ettiğini ifade eden Terzi, “Artık yönetim hizmetlerinin dışında sosyal faaliyetler, sosyal farkındalık projeleri gibi projelere de imza atmaya başladık. Bu projeler çerçevesinde Van’daki öğrencilere 50 bin kitabı gönderdik. Yine bu sosyal projeler çerçevesinde Erciş’te Van Gölü’nün sahillerini temizliyoruz sloganıyla yarın saat 14.00’te temizlik çalışması başlatacağız. Bu sosyal farkındalık projemiz çerçevesinde İlçe Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullarımızda eğitim gören öğrencilerimiz ile birlikte Van Gölü’nün sahilini temizleyeceğiz. Erciş İlçe Belediyesi’ni de davet ettik. Ciddi bir katılım olacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda Van Gölü sahilini temizleme kampanyamıza tüm halkımızı bekliyoruz” dedi. Basın toplantısına Boğaziçi Yönetim. A.Ş. Bölge Müdürü Şeref Ünlü, Basın Yayın ve Tanıtım Müdürü Gül Çınar ve Edremit TOKİ site yöneticileri katıldı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 16 Aralık 2019
İmsak 06:16
Güneş 07:45
Öğle 12:41
İkindi 15:07
Akşam 17:28
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@