AK Parti Van Milletvekili Adayları Cumartesi Günü Geliyor

Van’ın Her Bir Noktasında Demokrasi Bayramı Havasında Bir Seçim Kampanyası Yürüteceklerine Vurgu Yapan Ak Parti Van Milletvekili Adayı Faruk Alpaslan, “cumartesi Günü Yapılacak Olan Karşılama Ve Tanıtım Töreni İle Seçim Kampanyamız Da Başlamış Olacak" Dedi.

VAN 16.04.2015, 17:17
AK Parti Van Milletvekili Adayları Cumartesi Günü Geliyor
banner230
AK Parti Van Milletvekili adaylarının 18 Nisan 2015 Cumartesi günü Van’a gelecekleri belirtildi.
Cumartesi günü saat 10.30’da Van Ferit Melen Havaalanı’nda büyük bir kalabalık tarafından karşılanacak olan AK Parti Van Milletvekili adaylarının daha sonra AK Parti İl Başkanlığı’na geçerek, Eski Devlet Hastanesi alanında düzenlenecek olan tanıtım töreninde seçmen ve partililerle kucaklaşacakları belirtildi. Van’ın her bir noktasında demokrasi bayramı havasında bir seçim kampanyası yürüteceklerine vurgu yapan AK Parti Van Milletvekili Adayı Faruk Alpaslan, “Cumartesi günü yapılacak olan karşılama ve tanıtım töreni ile seçim kampanyamız da başlamış olacak. İlimizde her bir kardeşimizle tek yürek olup 7 Haziran seçimlerine hazırlanacağız. Tüm teşkilat mensuplarımızın, belediye başkanlarımızın, aday adaylarımızın katılımıyla kampanyamızın startının verileceği bu büyük buluşmamıza, tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. İnşallah hep birlikte, kardeşliğimizi, gönül birliğimizi muhafaza ederek 7 Haziran seçimlerine hazırlanacağız” dedi.
“TEŞKİLATLARIMIZ VE HALKIMIZLA OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”
Hedeflerinin Van’ın tüm ilçelerinde, mahallelerinde sandıklarda başarılı sonuçlar kazanmak ve yeni bir anayasa yapma fırsatını yakalamak olduğuna vurgu yapan Alpaslan, “Ana kademe, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, tüm ilçe teşkilatlarımızla ilimizde gitmediğimiz ilçe, mahalle, ev kalmayacak, elini sıkmadığımız kardeşimiz olmayacak. Bu seçim Türkiye’nin tarihinin, geleceğinin, kaderinin oylanacağı bir seçim. Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımlarla belli bir noktaya kadar geldik. Bu noktayı korur ve daha ileriye götürürsek, 12 yılda sahip olduğumuz kazanımlarımızı devam ettirme ve geliştirme şansımız olur. İşte bunun için halkımızın bir kez daha AK Parti demesi ile ülkemiz için tarihi bir fırsat kazanacak. Bu fırsatı, bu gücü, emaneti her daim vatandaşının, ülkesinin çıkarına kullanan AK Parti, inşallah 8 Haziran sabahı zaferle uyanarak yeni Türkiye için yeni bir anayasa yapma fırsatını yakalayacaktır’’ dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
20°
açık
Namaz Vakti 12 Kasım 2019
İmsak 05:49
Güneş 07:13
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@