Nurullah Cahan; “Vatandaşlarımız Çalışmalarımıza Destek Veriyor”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, vatandaşların kentte yapılan yol çalışmalarından memnun olduğunu ve bundan sonra yapılacak çalışmalar için destek verdiğini belirtti.Şehrin gelişimi sağlayacak ve imajını yenileyecek projeler ile...

Uşak 04.08.2015, 18:51
Nurullah Cahan; “Vatandaşlarımız Çalışmalarımıza Destek Veriyor”
banner230
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, vatandaşların kentte yapılan yol çalışmalarından memnun olduğunu ve bundan sonra yapılacak çalışmalar için destek verdiğini belirtti.
Şehrin gelişimi sağlayacak ve imajını yenileyecek projeler ile Uşak’ın kaderini değiştirmek isteyen Belediye, diğer yandan da vatandaşları ile sürekli görüşerek ortak akıl ile kentin sorunlarını çözmeye devam ediyor. Şikayet edilen konuların başında gelen yol sorunu ile ilgili çalışmalar ise beğeni topluyor. Yeni yolların ortaya çıkması ile memnuniyetlerini dile getiren Uşaklılar, bundan sonra da sorunların çözümünde belediyeye destek olacaklarını belirtiyorlar.
“Uşaklı hemşehrilerimizden gelen destek en büyük referansımızdır” şeklinde konuşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, ilgi ve destek ile daha güzel işler yapacaklarını belirtti. Cahan,”Kentimizin her türlü sorununu çözülmesi ve mutlu insanların yaşadığı bir şehrin ortaya çıkması bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Çalışmalarımızı ise hemşehrilerimizin düşüncelerini dikkate alarak yapmak konusunda ilkeli bir duruş sergiliyoruz. Ortak akıl ile ilimizde birlikte değişimi sağlıyoruz. Bu değişimden birisi de yollar ile ilgili yaptığımız çalışmalardır. Trafiğin yoğun olarak aktığı ana caddelerimizin daha sağlıklı olması düşüncesiyle başladığımız projelerimizde önemli mesafeler kat ettik. Fatih Caddesi, Örnek Evleri, Ovademirler Köyü yolu, Karaağaç Mahallesi gibi alanlarda bitirdiğimiz asfalt çalışmaları modern bir kent algısını daha da arttırdı. Şimdi çalışmalar Nuri Şeker Caddesi’nde de bitiyor. Öte yandan Zübeyde Hanım Caddesi de çok kısa süre sonra değişecek. Vatandaşlarımız bütün yol çalışmalarımızda bize desteklerini dile getiriyorlar. Bu bizler için en büyük mutluluktur” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 08 Aralık 2019
İmsak 06:12
Güneş 07:40
Öğle 12:38
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@