Cahan, “Yaşlılarımız Başımızın Tacıdır”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan Huzur Evi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. Belediye Meclisi üyelerinin de katıldığı ziyarette Başkan Cahan, kentte yaşlılara her zaman önem veren bir yapıda olduklarını belirtti.Uşak Belediye Başkanı...

Cahan, “Yaşlılarımız Başımızın Tacıdır”
banner230
Belediye Başkanı Nurullah Cahan Huzur Evi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. Belediye Meclisi üyelerinin de katıldığı ziyarette Başkan Cahan, kentte yaşlılara her zaman önem veren bir yapıda olduklarını belirtti.
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve AK Partili Belediye Meclis üyeleri Huzur Evi’ni ziyaret etti. Ziyarette yaşlılar ile özel ilgilenen Başkan Cahan,”Biz he zaman atalarımıza ve geçmişimize hürmet etmeyi önceliklerimizin arasına aldık” dedi.
Bu nedenle belirli periyotlarda Huzur Evi’ne gittiklerini anlatan Cahan, “30 Mart yerel seçimlerinden önce gittiğimiz yerlerin başına Huzur Evi’ni koymuştuk. Seçilmemizin akabinde 03 Nisan 2014 tarihinde göreve başladığımızda ilk ziyaretimiz Huzur Evi’miz oldu. Aradan bir yıl geçti ve biz yine yaşlılarımızın yanındayız. Yaşlılık evresi hepimizin yaşayacağı bir dönemdir. Örf ve adetlerimiz yaşlılarımıza hürmet göstermemizi önemseyen bir düzeydedir. Bu nedenle Huzur Evi’nde yaşlı anne ve babalarımızı mutlu etmeye devam edeceğiz. Onların bizlere yaptığı hayır duaları bile yeter” ifadesini kullandı.
Uşak Belediyesi olarak bundan sonra da aynı şekilde yaşlıların her zaman yanında olacaklarını aktaran Cahan, ziyaretlerin ise devam edeceğini bildirdi.
YORUM EKLE