Yeşilay Teşkilatlandırma Uzmanı İsmail Memiş:

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Teşkilatlandırma Birimi Uzmanı M. İsmail Memiş, sabah uyandığında yüz yıkamadan sosyal medya hesaplarına ve mesajlarına bakan herkesin teknoloji ve sosyal medya bağımlısı olduğunu söyledi.Namık Kemal Üniversitesi...

Yeşilay Teşkilatlandırma Uzmanı İsmail Memiş:
banner230
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Teşkilatlandırma Birimi Uzmanı M. İsmail Memiş, sabah uyandığında yüz yıkamadan sosyal medya hesaplarına ve mesajlarına bakan herkesin teknoloji ve sosyal medya bağımlısı olduğunu söyledi.
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Yeşilay Topluluğu ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tekirdağ Şubesi işbirliği ile Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda Teknoloji ve Sosyal Medya Bağımlığı semineri düzenlendi.
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Teşkilatlandırma Birimi Uzmanı M. İsmail Memiş tarafından verilen seminerde, bağımlılık kavramının kimyasal bağımlılık ve davranışsal bağımlılık olarak ikiye ayrıldığı, davranışsal bağımlılıkta teknoloji ve sosyal medya bağımlılığının yer aldığı kaydedildi.
Yeşilay Uzmanı Memiş, sabah uyandığında yüzünü yıkamadan sosyal medya hesaplarına ve mesajlarına bakan herkesin teknoloji ve sosyal medya bağımlısı olduğuna dikkati çekti. Memiş, bu durumun sosyal ve iş hayatını olumsuz etkilediğini dile getirdi.
Seminer, Yeşilay Topluluğu üyesi öğrencilerin Türkiye Yeşilay Cemiyeti Teşkilatlandırma Birimi Uzmanı M. İsmail Memiş’e NKÜ tabağını hediye etmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Seminere Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tekirdağ Şubesi Başkanı Şener Çelikayar, NKÜ Rektör Yardımcısı İhsan Soysal ve NKÜ Yeşilay Topluluğu üyeleri katıldı.
YORUM EKLE