Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’ne Üyelikler Başladı

Tekirdağ Merkez İlçe Süleymanpaşa Belediyesi’nin Çocuklar İçin Projelendirdiği Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’ne Başvurular Başladı.

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’ne Üyelikler Başladı
banner230
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi’nin çocuklar için projelendirdiği Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’ne başvurular başladı.
3-13 yaş arası çocukların sosyal ve kültürel yönden gelişimine katkıda bulunmak, kent kültürü, kent yaşamı konularında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, bu konularda çocukların da fikir ve düşüncelerini ifade edebileceği bir çocuk platformu oluşturmak amaçlı kurulan Çocuk Kulübü Süleymanpaşalı çocukların sosyal, kültürel ve kişisel açıdan gelişimini hedefliyor.
Süleymanpaşa Belediyesi öğrenmeye, eğlenmeye ve farklı sosyal aktiviteler içerisinde bulunmaya herkesten daha fazla ihtiyacı olan çocukların tüm imkanlardan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlıyor.
TÜM FAALİYETLER ÜCRETSİZ
Kulübe üye olan çocuklar, sosyal ve kültürel faaliyetler, kültürel geziler, çocuk tiyatroları, konser, piknik gibi etkinlikler, kitap, eğitim materyali hediyeleri ile okuma - araştırma yapabilecek kütüphane ve internet erişimi, el becerilerine yönelik atölye çalışmaları, yaz kampları, piknikler, izcilik ve doğa aktiviteleri, eğitim destek hizmetleri, koro ve müzik etkinlikleri, psiko-sosyal destek hizmetleri, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri, salon sporlarının gözde oyunları buz pisti, masa tenisi, air hokey, masa futbolu, satranç gibi sportif faaliyetler ile turnuva ve müsabakalardan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Kulüp üyeleri Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün imzalamış olduğu protokoller sonucu üye iş yerlerinden indirimli alışveriş ayrıcalığından yaralanacak.
Ayrıca içinde şiirlerin, yazıların, resimlerin ve faydalı bilgilerin yer alacağı hazırlık aşamasında olan Süleymanpaşa Çocuk Dergisi ve diğer kültür yayınları da ücretsiz olarak üye çocuklara ulaştırılacak.
Kayıt olmak isteyen tüm çocukların Süleymanpaşa Belediyesi kurumsal sitesinde bulunan Çocuk Kulübü alanına tıklayarak üye olabileceği ya da //www.suleymanpasa.bel.tr/cocuk.php linkine tıklayarak başvuru formuna ulaşabilecekleri kaydedildi.
YORUM EKLE