Minik Öğrenciler Geçici Bakımevindeki Hayvanlarla Dost Oldu

Namık Kemal İlköğretim Okulu Ana Sınıfı öğrencileri, Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etti.Süleymanpaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdür V. Figen Gir ve öğretmenleri rehberliğinde gerçekleşen...

Minik Öğrenciler Geçici Bakımevindeki Hayvanlarla Dost Oldu
banner230
Namık Kemal İlköğretim Okulu Ana Sınıfı öğrencileri, Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etti.
Süleymanpaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdür V. Figen Gir ve öğretmenleri rehberliğinde gerçekleşen ziyarette öğrenciler, köpekleri besleyip onları severken dostluk bağlarını da kuvvetlendirdi. Köpekler ile yakın dostluk kuran miniklere Süleymanpaşa Belediyesi de bir sürpriz hazırlarken kurabiye ve meyve suyu ikramı ile ziyaret sona erdi.
BAŞKAN EŞKİNAT: "ÖĞRENCİLERİMİZİN MİNİK DOSTLARIMIZLA DOSTLUK KURMALARINI İSTİYORUZ"
Namık Kemal İlköğretim Okulu üçüncü sınıf öğrencilerinin ziyaret ettiği geçici bakımevi ile ilgili açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, "Süleymanpaşa Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ni ziyaret etmek isteyen öğrenciler için Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile görüşüp gerekli izinleri aldık. Aracımız ile öğrencileri okullarından alarak geçici bakımevini gezdirerek minik dostlarımızla bir bağ, dostluk kurmalarını istiyoruz" dedi.
SALI VE PERŞEMBE GÜNLERİ GEÇİCİ BAKIMEVİ ÖĞRENCİYLE DOLACAK
Haftanın iki günü öğrencileri Süleymanpaşa Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’ne getireceklerini belirten Eşkinat, "Bu dostluk hiç bitmesin, öğrencilerimiz hayvanları daha çok sevsin diye Salı ve Perşembe günleri Süleymanpaşa’nın dört bir yanından öğrencilerimizi geçici bakımevine getirerek onları bilgilendireceğiz. Bakımevindeki hayvanlarla sevgilerini paylaşıp buradan mutlu ayrılacaklar. Ayrıca ailelerinin izni doğrultusunda istedikleri minik dostumuzu da sahiplenebilecekler" diye konuştu.
YORUM EKLE