Çerkezköy’de Eğitimciler Ve Sağlıkçılar Ödüllendirildi

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan başarılı personeli, ’Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.Çerkezköy Kaymakamlığı...

Çerkezköy’de Eğitimciler Ve Sağlıkçılar Ödüllendirildi
banner230
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan başarılı personeli, ’Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.
Çerkezköy Kaymakamlığı Toplantı Salonunda düzenlenen törende Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan’a, Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Necmi Akman’a, Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdullah Nair ve İrfan Danış’a başarı belgesi veren Kaymakam Metin Kubilay, "Arkadaşlarımıza, 12 Mart ‘İstiklal Marşının Kabulü’, ‘18 Mart Şehitleri Anma Günü’ etkinlikleri, ‘Nitelikli Eleman Kursları Düzenlenmesi’ ve ‘Halk Eğitim Kampanyası’ ile ‘Kaymakamlık Proje Koordinasyon Merkezinin’ faaliyete geçirilerek birçok proje oluşturulmasının sağlanmasında göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi vermeyi uygun gördük. Bu özverili çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik eder başarılarının devamını diliyorum" dedi.
SAĞLIK PERSONELİNE BAŞARI BELGESİ VERDİ
Kaymakam Metin Kubilay, daha sonra sağlıkçıları ödüllendirdi. Çerkezköy Devlet Hastanesi ve Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışan başarılı personele görevlerinde göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalar nedeni ile başarı belgesi veren Kaymakam Metin Kubilay, sağlıkçıları da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda misafir etti. Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Necati Karaoğlu ve Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Erol Kıvrak’ın da katıldığı programda Kaymakam Metin Kubilay, Devlet Hastanesi’nden Çocuk Hastalıkları Uzmanı Ayhan Şeker, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Murat Karacan, Göz Hastalıkları Uzmanı Ceylan Uslu, Fizyoterapist Aziz Emin, Hizmetli Metin Beyazkurt ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kalite Yönetim Direktörü Murat Aydemir’e başarı belgesi verdi.
Sağlıkçıların başarı belgesi aldığı törende konuşan Kaymakam Metin Kubilay, "Türkiye’de nüfus artış hızında ilk sırada yer alan Çerkezköy’ümüz, sağlık alanında her gün daha iyi bir konuma gelmektedir. Vatandaşlarımızın sadece iş bulmak için değil, sağlık hizmetlerinden yararlanmak için de ilçemizi tercih etmelerini istiyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için sağlık personelimiz canla başla çalışıyor. Emsallerine göre oldukça farkındalık sağlayan, kurumlarında örnek tutum ve davranışlarda bulunan arkadaşlarımıza başarı belgesi veriyoruz. Bu örneklerin de artmasını istiyoruz" ifadelerini kaydetti.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273