Çerkezköy Otoparkına 7 Gün 24 Saat Güvenlik

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, devraldığı Çerkezköy Otoparkı’nın 7 gün 24 saat güvenliğini sağlamaya başladı.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen Çerkezköy Yeraltı Kapalı Otoparkı’nda bundan böyle tüm araçlar kayıt...

Çerkezköy Otoparkına 7 Gün 24 Saat Güvenlik
banner230
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, devraldığı Çerkezköy Otoparkı’nın 7 gün 24 saat güvenliğini sağlamaya başladı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen Çerkezköy Yeraltı Kapalı Otoparkı’nda bundan böyle tüm araçlar kayıt altına alınacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilecek otoparkta araç parkları yine ücretsiz olacak, ancak otoparka giren çıkan araçlar kayıt altına alınacak. Park eden araçların kayıt altına alınmasının aynı zamanda araç güvenliği acısından da olumlu sonuçlar doğuracağı belirtiliyor. Yeraltı otoparkına kamyonet gibi araçların park etmelerinin yasak olduğu ve burada uzun süre park halinde kalacak olan araçların sahiplerinin de bu durumu güvenliğe bildirmeleri gerektiği belirtildi.
Çerkezköy Yeraltı Kapalı Otopark’ı güvenlik görevlileri Taner Akdoğan ve Ahmet Sami Polat, otoparka giriş çıkışları sıkı bir kontrol altına aldıklarını belirtti. Araç ve otopark güvenliğini en iyi şekilde yaptıklarını belirten güvenlik görevlileri, sürücülerin gönül rahatlığıyla araçlarını buraya park edebileceklerini vurguladı.
Akdoğan ve Polat, "Kapalı Otopark’ta artık kuş uçurtmuyoruz. Buraya giren çıkan araçların takibini yapıyoruz. Otopark 7 gün 24 saat güvenlikte" dedi.
YORUM EKLE