Bisiklet Satışları Esnafın Yüzünü Güldürdü

Tekirdağ’da yaz aylarında artan bisiklet satışları esnafın yüzünü güldürdü.Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’da bisiklet satışı yapan Şakir Doğan, bisiklet satışlarında mayıs ayının sonlarına doğru artış yaşandığını...

Bisiklet Satışları Esnafın Yüzünü Güldürdü
banner230
Tekirdağ’da yaz aylarında artan bisiklet satışları esnafın yüzünü güldürdü.
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa’da bisiklet satışı yapan Şakir Doğan, bisiklet satışlarında mayıs ayının sonlarına doğru artış yaşandığını ifade etti. Bisiklet fiyatlarının 400 ile 450 TL’den başladığını ifade eden Doğan, yaz aylarında çocuklar için bisiklet satıldığını söyledi.
Doğan, sahil dolgu alana yapılan bisiklet yolu sayesinde satışların artacağını ifade ederek, "Bisiklet satışları mayıs ayında biraz hareketliydi. Biz çocuklara yönelik bisiklet sattığımız için buraya çok sayıda veliler geliyordu. Karne hediyesi için bisiklet alıyordu. Şu anda satışlarımız çok iyi gidiyor. Geçen seneye oranla satışlar yüzde 10 civarında artış gösterdi. Fiyatlarımız 400 ve 450 TL civarında başlıyor. Şu sıralarda çocuklara hitap eden bisikletlerimiz daha fazla satılıyor. Belediye sahil yolunu yaptıktan sonra bisiklet satışlarımız biraz da olsa arttı. Sahil sayesinde ileriki zamanda da satışların artacağını düşünüyorum. Bisikletlerimizi gençlerimize de satıyoruz. Şu anda elimizde profesyonel bisiklet yok ama sahil yolu yapıldığından itibaren profesyonel bisiklet kullanan da geldi satın almak istedi. Onlar için biz de esnaf olarak profesyonel bisiklet siparişleri verdik" dedi.
YORUM EKLE