TMMOB’dan “Kamu Yararı Ve TMMOB” Sempozyumu

TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu, "Samsun’da Kent Sempozyumu" adı altında birleşen "Kamu Yararı ve TMMOB" adlı seminer düzenledi.Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne bağlı Samsun İl Koordinasyon Kurulu Samsum DSİ 7. Bölge Konferans...

TMMOB’dan “Kamu Yararı Ve TMMOB” Sempozyumu
banner230
TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu, "Samsun’da Kent Sempozyumu" adı altında birleşen "Kamu Yararı ve TMMOB" adlı seminer düzenledi.
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne bağlı Samsun İl Koordinasyon Kurulu Samsum DSİ 7. Bölge Konferans Salonu’nda 2 gün sürecek olan Kent Sempozyumu adı altında birleşen ’Kamu Yararı ve TMMOB’ adlı seminerin startını verdi. Düzenlenen sempozyuma Devlet Su İşleri(DSİ) 7. Bölge Müdürü Ahmet Kanık, TMMOB’a bağlı oda başkanları ve yönetimleri, öğrenciler ve davetliler katıldı. Seminerin açılış konuşmasını yapan TMMOB Samsun İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Adnan Korkmaz, "TMMOB kentlerimizdeki sorunların açılması ve kentsel yaşam kalitesinin iyileştirilmesini öngörmektedir. 2 boyunca kentleşme ve Samsun, Samsun’daki çevre sorunları gibi forumlarda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunacağız. Her zaman her yerde söylediğimiz gibi TMMOB her yerdedir" dedi.
İki gün boyunca gerçekleşecek olan sempozyumda 20 mimar, mühendis, avukat ve öğretim görevlisinden oluşan konuşmacı çeşitli konularda katılımcılara bilgiler aktaracak.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273