MHP’den Mehteranlı Aday Tanıtımı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını düzenlediği mehteranlı yürüyüş ile tanıttı.MHP Samsun İl Başkanlığı 07 Haziran 2015’te gerçekleşecek olan genel seçimlerde partisinden aday olan milletvekilleri...

MHP’den Mehteranlı Aday Tanıtımı
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, milletvekili adaylarını düzenlediği mehteranlı yürüyüş ile tanıttı.
MHP Samsun İl Başkanlığı 07 Haziran 2015’te gerçekleşecek olan genel seçimlerde partisinden aday olan milletvekilleri için İstiklal Caddesi üzerinden Atatürk Anıtı’na yürüyüş ve açık hava aday tanıtım töreni gerçekleştirdi. Atatürk Anıtı’nda son bulan yürüyüşe MHP Samsun Milletvekili adaylarından 1. sıra adayı Erhan Usta katılmazken, partinin tüm kademeleri törende hazır bulundu.
İl Başkanı Ömer Süslü’nün Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Daha sonra parti otobüsü üzerinden milletvekili adayları tanıtıldı. Milletvekilleri adaylarının öz geçmişlerinin okunması, MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek ve İl Başkanı Ömer Süslü’nün konuşmasından sonra tören sona erdi.
YORUM EKLE