Yeni Arifiye Kaymakamından Başkana Nezaket Ziyareti

Yeni Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadim, Başkan Karakullukçu'yu Ziyaret Etti

Yeni Arifiye Kaymakamından Başkana Nezaket Ziyareti
banner230
Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Arifiye Kaymakamlığına atanan Aydın Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım’a Arifiye hakkında mini bir brifing veren Başkan İsmail Karakullukçu, ilçenin sorunları ve bu sorunların çözüne yönelik hazırlanan planlar hakkında bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir açıklama yapan Başkan İsmail Karakullukçu; "Arifiye Kaymakamlığına atanan Sayın Kaymakamımız Muhsin Çatmadım’ın ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. 2009 yılında ilçe olan Arifiye’mizde, bu güne kadar geçen zaman içerisinde ciddi bir gelişme kaydettik. İlçemizde daha önce görev yapan kaymakamlarımızla gerçekleştirdiğimiz uyumlu çalışma ortamını kendisiyle de devam ettirerek, Arifiye’li vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile nazik ziyareti nedeniyle kendisine teşekkür ediyor, Tüm Arifiye’li hemşerilerim adına Arifiye’mize hoş geldiniz diyorum." dedi.
YORUM EKLE