Kösemusul : “İKV, Türkiye-ab İlişkilerinde Yeni Gelişmeleri Satso’da Konuşacak”

İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde; Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ve Akyazı Ticaret Borsası’nın katkılarıyla "Sakarya AB’yi Konuşuyor: Türkiye-AB İlişkilerinde Yeni...

Kösemusul : “İKV, Türkiye-ab İlişkilerinde Yeni Gelişmeleri Satso’da Konuşacak”
banner230
İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV), Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde; Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ve Akyazı Ticaret Borsası’nın katkılarıyla "Sakarya AB’yi Konuşuyor: Türkiye-AB İlişkilerinde Yeni Gündem" başlıklı bir toplantı düzenliyor.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda 20 Nisan 2015, Pazartesi Saat 15.00’de gerçekleştirilecek toplantıda; Gümrük Birliği, Transatlantik Ticaret ve Yatırım Ortaklığı, Türkiye-AB ekonomik ilişkileri, vize serbestliği ve Geri Kabul Anlaşması ele alınacak. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul toplantıya tüm üyeleri davet ederek, “Toplantımızın Sakarya’da gerçekleşmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Türk vatandaşları için vizesiz Avrupa: vize serbestliği, kalkınma hamlesi ve AB ilişkileri konusunda detaylar görüşülerek çok değerli katılımcılarımızla tespit edilecek. Toplantımıza İKV& DEİK Başkanımız Ömer Cihad Vardan da katılacak. Tüm üyelerimizi programımıza davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE