Hacıeyüpoğlu: “Saatlerimizi Zafere Ayarladık”

Hacıeyüpoğlu: “saatlerimizi Zafere Ayarladık”

Hacıeyüpoğlu: “Saatlerimizi Zafere Ayarladık”
banner230
Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan seçim beyannamesi ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Birileri kuru sloganlarla süreci idame ettirirken; ak kadrolar saatlerini 7 Haziran zaferi için ayarladı” dedi.
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan seçim beyannamesi ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. AK Parti’nin bugüne kadar daima odağına insanı koyduğuna dikkat çeken Hacıeyüpoğlu, seçim beyannamesini insan onuruna dayalı yeni bir medeniyetin çağrısı olarak tanımladı.
Açıklamalarının devamında muhalefet partilerine eleştiriler yönelten Recep Hacıeyüpoğlu, “Alkış ve sloganlarla değil, proje bazında tartışma ve değerlendirmelerle yeni Türkiye inşa edilebilir. Birileri kuru sloganlarla süreci idame ettirirken; ak kadrolar saatlerini 7 Haziran zaferi için ayarladı” diye konuştu.
AK Parti’nin her türlü organik yapılanmanın önünü keseceğini de belirten Hacıeyüpoğlu, “Şehrin tamamını geziyoruz ve görüyoruz ki; hep birlikte yeni anayasadan, başkanlıktan ve çözümden yanayız. İnsan hak ve özgürlüklerinin genişlemesi, demokrasinin yükselmesi ve ekonominin trendini yükselterek büyümesinden yanayız! Biz büyük ve güçlü Türkiye’den yanayız! Bu inanç ve kararlılık paralel yapı egemenliğini kabul edebilir mi?” dedi.
Recep Hacıeyüpoğlu açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “Biz sadece demokraside anlaşmadan yanayız. Devlet organizmasına zarar veren yatay, paralel örgütlenmelere izin veremeyiz. Bu yüzden yeni Türkiye’ye ihtiyaç duyuyoruz. Bunun için daima adalet, daima kalkınma diyoruz. Yeni medeniyet çağrımızla birlikte tekrarlıyoruz; durmadan, yorulmadan yeni Türkiye için yola devam!”
YORUM EKLE