Arifiyeli Öğrencilere Ödül Yağmuru

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sakarya İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Dini Bilgiler Yarışmasında Arifiye İlçesi’nde birinci olan orta ve lise öğrencileri çeyrek altın ile ödüllendirildi.Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri...

Arifiyeli Öğrencilere Ödül Yağmuru
banner230
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sakarya İl Müftülüğü tarafından düzenlenen Dini Bilgiler Yarışmasında Arifiye İlçesi’nde birinci olan orta ve lise öğrencileri çeyrek altın ile ödüllendirildi.
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni programı, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tekllioğlu, Arifiye İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çetinkaya, İlçe Müftülüğü yetkilileri, Arifiye Belediyesi Başkan Yardımcıları, İlçe Protokol mensupları, öğrenci ve öğrenci velileri katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Arifiye’de ortaokul ve lise bazında sınıflarında birinci olan öğrenciler çeyrek altın ile ödüllendirildiği programda Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Peygamber Efendimizin üstün özellikleriyle ilgili örnekler verildi. Arifiye Anadolu Lisesi’nde 11. Sınıflar arasında birinci olan Rümeysa Büşra Tokyürek’e ödülü İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu tarafından verilirken, baba Nuri Tokyürek te kızını yalnız bırakmadı.
YORUM EKLE