Rize’de Yaz Spor Okullarına Yoğun Katılım

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Haziran’da açılışı yapılan Yaz Spor Okulları hız kesmeden devam ediyor.İl ve ilçelerde farklı branşlarda toplam 3 Bin kayıt alınan Yaz Spor Okullarında 05-18 yaş arası bir...

Rize’de Yaz Spor Okullarına Yoğun Katılım
banner230
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Haziran’da açılışı yapılan Yaz Spor Okulları hız kesmeden devam ediyor.
İl ve ilçelerde farklı branşlarda toplam 3 Bin kayıt alınan Yaz Spor Okullarında 05-18 yaş arası bir çok genç ve çocuk sportif faaliyetle buluştu.
Yaz spor okullarına olan ilginin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, “Gençlerimiz ve çocuklarımızın yaz tatillerini spor yaparak geçirmelerini istiyoruz ve onları salonlarımıza davet ediyoruz. Her yıl düzenlemiş olduğumuz Yaz Spor okullarımız ile çocuklarımız uzman antrenörler eşliğinde güven ve huzur içerisinde spor yapmanın coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyor. Çocuklarımızı spora yönlendirerek onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyor ve bu konuda ailelerin ilgisine teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.
Yaz Spor Okulları 1 Eylül tarihinde sona erecek.
YORUM EKLE