Osmaniye’de "Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz" Kampanyası

Osmaniye Belediyesi'nin "osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız" Projesi Kapsamında Başlatılan ‘şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ Kampanyasına Mhp Kadın Kollarından Destek Geldi.

Osmaniye’de "Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz" Kampanyası
banner230
Osmaniye Belediyesi’nin ‘Osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız’ projesi kapsamında başlatılan ‘Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ kampanyasına MHP Kadın Kollarından destek geldi.
Kampanya çerçevesinde Osmaniye Belediyesi Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ile birlikte gönüllü katılımcılar Karaçay dere yatağı kenarındaki mesire alanlarını temizledi. Temizlik çalışmasına belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri de katıldı.
MHP Kadın Kolları Başkanı Selma Yücel, “MHP’li kadınlar olarak bu tip projelere destek olmaya devam edeceğiz. Bu projeyi başlatan Belediye Başkanımız Kadir Kara Beyi ve mesai arkadaşlarını tebrik ediyorum” dedi.
Çöp toplama çalışmasına katılan Belediye Başkan Vekili Mustafa Uçan, kampanyaya desteklerinden dolayı MHP Kadın Kolları Başkanı Selma Yücel ve kadınlara teşekkür etti.
YORUM EKLE