banner271

Kaymaklı’da 10 Bin Fidan Toprakla Buluşturuldu

Kaymaklı Belediyesi tarafından düzenlenen ağaçlandırma etkinliği çerçevesinde Göztepe Mevkiinde 10 bin fidan toprakla buluşturuldu.Kaymaklı Kasabasında düzenlenen fidan dikme etkinliğine Belediye Başkanı Halit Elma, Nevşehir Orman ve Su...

Kaymaklı’da 10 Bin Fidan Toprakla Buluşturuldu
banner230
Kaymaklı Belediyesi tarafından düzenlenen ağaçlandırma etkinliği çerçevesinde Göztepe Mevkiinde 10 bin fidan toprakla buluşturuldu.
Kaymaklı Kasabasında düzenlenen fidan dikme etkinliğine Belediye Başkanı Halit Elma, Nevşehir Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Aykut Satırlı, öğrenciler ve kasaba halkı katıldı.
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma yaptığı açıklamada: “’Büyük bir coşku içerisinde bütün fidanları topraklarla buluşturduk. Şenlik havasında geçen etkinlikte fidan dikimine katılan halkımıza ve öğrencilerimize belediyemiz tarafından yemek ikram edildi. 10 bin fidanın toprakla buluşmasıyla kasabamız turistik bir kasaba olmasının yanında doğal güzelliğe kavuşmuş yeşil bir kasaba olacaktır. Bu etkinliğimize büyük bir coşkuyla katılan halkımıza ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz’’ diye konuştu.
YORUM EKLE