İmam Hatipli Öğrenciler Kutlu Doğum Programı Düzenledi

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ürgüp Mustafa Veli Halıcı İmam Hatip Ortaokulunun birlikte hazırlamış olduğu program Ürgüp Turgut Özal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.Düzenlenen program...

İmam Hatipli Öğrenciler Kutlu Doğum Programı Düzenledi
banner230
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ürgüp Mustafa Veli Halıcı İmam Hatip Ortaokulunun birlikte hazırlamış olduğu program Ürgüp Turgut Özal Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Düzenlenen program İstiklal Marşının okunmasının ardından Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Eray Ezer’in Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başladı. Kur’an-ı Kerim Tilavetinin ardından ise İmam Hatip Lisesi Müdürü Selçuk Yalçın programın açılış konuşmasını yaptı.
Program’da daha sonra Ürgüp Mustafa Veli Halıcı İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Hadis Oratoryosu gösterisi ile birlikte Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan "Gelseydin" adlı sinevizyon gösterimi sergilendi.
Öğrenciler tarafından ayrıca Meslek Dersleri Öğretmeni Aliye Fidan ve Sümeyra Yalçın yönetiminde "Vahşinin Müslüman Olması" isimli tiyatro sahnelendi.
Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri arasında daha önce okulda yapılan kırk hadis yarışmasında ilk beşe giren öğrencilere hediyelerinin protokol mensuplarınca verilmesi ile birlikte yapılan dua ile program sona erdi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273