Niğde’ye Alt Ve Üst Geçitler Yapılacak

Devlet Demiryolları 2. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Kayseri Bölge Müdürlüğü teknik ekibi, Niğde Belediye Başkanlığının talep etmiş olduğu üst geçitler ve alt geçitlerin yapılacağı bölgeleri yerinde tespit için Niğde’de incelemelerde...

Niğde’ye Alt Ve Üst Geçitler Yapılacak
banner230
Devlet Demiryolları 2. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Kayseri Bölge Müdürlüğü teknik ekibi, Niğde Belediye Başkanlığının talep etmiş olduğu üst geçitler ve alt geçitlerin yapılacağı bölgeleri yerinde tespit için Niğde’de incelemelerde bulundular.
Niğde DİTAŞ kavşağında ve eski sanayi bölgesinden geçen tren yoluna yapılacak alt geçitler ve genişletme çalışmaları tamamlanan Bor yoluna yapılacak yaya üst geçitleri için teknik ekiple birlikte yerinde yapılan incelemelerin ardından düzenlenen toplantı ile fikir alışverişinde bulunuldu.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan geçtiğimiz hafta Ankara’ya gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret kapsamında Devlet Demir Yolları 2. Bölge Müdürü Şahabettin Gedikli ile bir araya gelerek demiryollarını da ilgilendiren alt ve üst geçitler konusunda görüşmelerde bulunmuştu.
YORUM EKLE