Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Dilencilere Göz Açtırmıyor

Niğde Belediyesi zabıta ekipleri şehir genelinde özellikle cami önü ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda dilencilik yapanlara yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir genelinde...

Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Dilencilere Göz Açtırmıyor
banner230
Niğde Belediyesi zabıta ekipleri şehir genelinde özellikle cami önü ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda dilencilik yapanlara yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
Niğde Belediyesi Zabıta Müdürlüğü şehir genelinde sokak ve caddelerde kaldırımların üzerinde, cami önlerinde, evleri ve iş yerlerini tek tek dolaşarak dilencilik yapanlara yönelik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Gün içinde dilencilerin kendilerini ciddi biçimde rahatsız ettiğini söyleyen vatandaşlar ve esnaf, dilencilere yönelik çalışma nedeniyle Niğde Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.
“VATANDAŞLARIMIZ DAHA DUYARLI OLMALI”
Vatandaşları, dilencilik yaparak haksız kazanç elde etmek isteyenlere karşı daha duyarlı olma çağrısında bulunan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan,24 saat boyunca ’Alo 153’ numaralı telefonu arayarak, bu konuda şikayet ve ihbarlarını iletmelerini, yapılacak olan ihbarların zabıta müdürlüğü ekiplerince ivedi şekilde yerinde değerlendirilerek, gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.
YORUM EKLE