banner271

Muş’ta AK Parti Milletvekilleri Tanıtıldı

MUŞ (İHA) – Muş’ta, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 25’inci dönem milletvekili adayları için tanıtım toplantısı düzenledi.Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına katılan milletvekili adayları ilk olarak...

Muş’ta AK Parti Milletvekilleri Tanıtıldı
banner230
MUŞ (İHA) – Muş’ta, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 25’inci dönem milletvekili adayları için tanıtım toplantısı düzenledi.
Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına katılan milletvekili adayları ilk olarak katılımcıları selamladılar. Yapılan selamlamanın ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Namık Ergün, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde özverili bir şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.
Daha sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti’nin hizmetlerinden söz ederek, 2023 hedefine hep birlikte adım adım ilerleme çağrısında bulundu. Asya, “Milletvekili adaylarımızın tanıtımının bizim için önemli bir yeri olan Kutlu Doğum Haftası’na denk geldiği için mutluyuz. Bu anlamda herkesin Kutlu Doğum Haftası’nı da tebrik ediyorum. 7 Haziran’da yapılacak olan seçimde başarılı bir sonuç almak adına Peygamber Efendimizin Veda Hutbesi’nde dediği gibi her türlü ırkçılığı ayaklar altına alarak AK Parti’ye yakışır bir şekilde mücadelemizi vereceğiz. AK Parti Muş milletvekili adaylarımızla beraber çalmadık kapı bırakmayarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
AK Parti Muş birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek ise, katılımcılara ve AK Parti teşkilatına teşekkür etti. Şimşek, “7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerinin ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah bu seçim bu ülkede artık kardeş kanının akmamasına vesile olur. Artık anaların ağlamamasını umut ediyoruz” diye konuştu.
Şimşek, konuşmasında Kürt sorununa yönelik AK Parti hükümetinin yaptığı çalışmalara değinerek, çözüm sürecinin de başarılı olarak sonuçlanacağını kaydetti.
Milletvekili adayları Abdusselam Er ile Halis Saltık da birer konuşma yaptılar.
Aday tanıtım programı toplu fotoğraf çekimi ile sonra erdi.
YORUM EKLE