Muş-der’den Müftü Uzun’a Ziyaret

Muş Der Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç, İl Müftüsü Recep Uzun'u Ziyaret Ederek Yeni Yapılacak Olan Merkezi Cami İçin Önerilerde Bulundu

MUŞ 30.07.2015, 14:31
Muş-der’den Müftü Uzun’a Ziyaret
banner230
Muş Kalkındırma Dayanışma ve Güzel Yaşam Derneği (MUŞ-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç, İl Müftüsü Recep Uzun’u makamında ziyaret ederek yeni yapılacak olan merkezi camii için önerilerde bulundu.
İl Müftüsü Recep Uzun’u makamında ziyaret eden Muş-Der Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koç, yeni yapılacak olan merkezi camiinin Muş için çok önemli olduğunu belirterek, özellikle alt kısmında iş merkezlerinin bulunmasının gerektiğini söyledi. Muş’un her alanda ekonomisinin canlanması, istihdam alanlarının oluşturulması ve çevre düzenine ihtiyacının olduğunu kaydeden Koç, “İlimizde yeni yapılacak olan merkezi cami için dernek olarak önerilerimizi açıkladık. Sağ olsun İl Müftümüz Recep Uzun Bey yapılması düşünülen cami projesi ile ilgili bizi bilgilendirdiler. Bu bağlamda projeyi bizde çok beğendik. Bizim buradaki amacımız ilimizin en büyük eksikliklerinden bir tanesi merkezi bir caminin yapımında güzel şeylerin olmasıdır. Yani cami yapılırken alt kısmında iş merkezleri ve yeşil alanın olmasıdır. Bunlar gerçekten düşünülmüş ve bizde çok sevindik. İlimizin özellikle ekonomik alanda sıkıntısı var. Bunun yanında istihdam geliyor. Bu eksikliklerin giderilmesi hepimizin görevidir” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak 05:54
Güneş 07:19
Öğle 12:31
İkindi 15:10
Akşam 17:34
Yatsı 18:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@