Yaz Sezonu Bodrum’da Erken Geldi

Yaz sezonunun başlamasına haftalar kala Turizmin göz bebeği Bodrum’u tercih eden yerli ve yabancı turist sezonu erken açtı.Bodrum’un Gümbet mahallesinde bulunan Royal Arena Otel yaz sezonuna erken girdi. 12 ay açık olan otelin sezonu erken açması...

MUĞLA 18.04.2015, 14:32
Yaz Sezonu Bodrum’da Erken Geldi
banner230
Yaz sezonunun başlamasına haftalar kala Turizmin göz bebeği Bodrum’u tercih eden yerli ve yabancı turist sezonu erken açtı.
Bodrum’un Gümbet mahallesinde bulunan Royal Arena Otel yaz sezonuna erken girdi. 12 ay açık olan otelin sezonu erken açması ile birlikte Bodrum’da hareketlilik başladı. Nisan ayında yüzde 70 doluluk oranına ulaşan Arena Royal Otel yaz sezonundan oldukça umutlu. Turizm sezonunu erken açan otel yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya başladı.
Royal Arena otel Müdürü Naki Bozdağ otelin yüzde 70 dolu olduğunu ifade ederek “2015 sezonunu çok iyi olacağını umut ediyoruz. Biz Royal Arena olarak turizm sezonuna yaz kış açık olduğumuzdan dolayı hazırız. Bodrum turizm için her zaman önde bir ilçe. Bodrum’u tercih edenler genelde yine geliyor. Bodrum her zamanki gibi popülerliğine devam ediyor. Yaz kış açık olan bir otel olarak doluluk oranımız belli bir seviyenin üzerinde. Nisan ayında da gayet iyi durumdayız. Şuan için yüzde 70’lerin üzerinde otelimizin doluluk oranı” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 20 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@