Üniversiteli Öğrencilerin “Genç Dalga” Sergisi İlgi Gördü

Bodrum Belediyesinin katkılarıyla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinin "Genç Dalga" adlı öğrenci sergisi düzenlendi. Sergi 22 Nisan’a kadar açık olacak.Trafo Bodrum’da Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür...

Üniversiteli Öğrencilerin “Genç Dalga” Sergisi İlgi Gördü
banner230
Bodrum Belediyesinin katkılarıyla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinin "Genç Dalga" adlı öğrenci sergisi düzenlendi. Sergi 22 Nisan’a kadar açık olacak.
Trafo Bodrum’da Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen "Genç Dalga" öğrenci sergisinin açılışına Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Erol Turgut, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri, üniversiteli öğrenciler ve sanatseverler katıldı.
Sergide; fakültenin resim, heykel ve grafik bölümü öğrencilerinin bir yıl içerisinde yapmış oldukları 81 eseri görücüye çıkarıldı. Serginin açılışında yaptığı konuşmada Prof. Erol Turgut, “15 Nisan’ın Dünya Sanat Günü olarak kabul edildiği bu günde, biz de Bodrum’da Güzel Sanatlar Fakültesi olarak, bu günü; bütün öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımızla bütünleşerek kutlama düşüncesiyle sergimizi, bugün tam da 15 Nisan Dünya Sanat Günü’ne denk getirerek açıyoruz. Katkılarından dolayı da özellikle Bodrum Belediyesine çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273