Marmaris’te Belediye Personeli İçin Gece Düzenlendi

Marmaris Belediyesi, turizm sezonu öncesi birlik ve beraberliği arttırmak amacıyla Paşa Beach Otel’de personel gecesi düzenledi.Geceye Belediye Başkanı Ali Acar ve Eşi, Meclis Üyeleri ve Eşleri, konuklar ve Belediye personeli eşleriyle katıldı....

Marmaris’te Belediye Personeli İçin Gece Düzenlendi
banner230
Marmaris Belediyesi, turizm sezonu öncesi birlik ve beraberliği arttırmak amacıyla Paşa Beach Otel’de personel gecesi düzenledi.
Geceye Belediye Başkanı Ali Acar ve Eşi, Meclis Üyeleri ve Eşleri, konuklar ve Belediye personeli eşleriyle katıldı. Gecenin başlangıcında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Acar, “Marmaris’te hizmet etmek onurlu ve zor bir görev. Hizmet getirmemize engel olanların uykularını kaçırmak için daha dik, birlik içinde ve el ele mücadelemiz devam edecektir. Biz almış olduğumuz sorumluluklarımızı biliyoruz. Bizlerin hizmetlerini engelleyemeyeceksiniz. Bizi engellemek isteyen herkese mesaj olsun” dedi.
Konuşmanın ardından, Başkan Acar’a katkılarından dolayı Muğla İl Belediye İş Sendikası Temsilcisi Ender Akay, arkasında işçilerin imzası bulunan Atatürk resimli tablo hediye etti.Ender Akay, “ Bizleri namertlere teslim etmeyen ve her türlü imkanı sağlayan başkanımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi.
Konuşmalardan sonra Belediye personeli gecede gönüllerince eğlendi.
YORUM EKLE