Küreci’den Anneler Günü Mesajı

Anneler Günü Mesajı Yayımlayan Ak Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, . Dünyada Barış Ve Kardeşliği Temin Ve Muhafaza Eden Annelere Bu Süreçte Daha Çok İhtiyaç Bulunduğunu Açıkladı.

Küreci’den Anneler Günü Mesajı
banner230
AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Annelerin hayat boyu en büyük hazine olduğuna vurgulayan AK Parti Muğla İl Başkanı Küreci,
“Yaşadığımız her dakikanın en yüce anlamı annelerimiz; bizler için tek bir günde anlam bulmaz. Onların varlıkları hayatımızın her gününün en büyük manasıdır. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hayatımızın her anında yanı başımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz; ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinemizdir. Annelerin önemini belirtmek için yüce Peygamberimiz, ‘Cennet annelerin ayağının altındadır’ demiştir. Türkiye’nin en akil yürekleri olan annelerimiz, bütün sorunlarımızın çözümünde de en büyük teminatımız ve anahtarımızdır. İnanıyorum ki, Türkiye’nin kardeşlik yolunda ilerlemesi, en çok annelerimizi mutlu etmekte ve en çok onları heyecanlandırmaktadır. Mete Han’ları, Alparslanları, Fatih Sultan Mehmet’leri, Mustafa Kemal Atatürk’leri yetiştiren Türk analarının, Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerine, cennet vatanımızın geleceğine sahip çıkacak evlatları yetiştirmesi hiçbir değerle ölçülemez. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir. Anneler Günü vesilesiyle, evlatlarını vatan uğruna şehit veren, acılarını yürekten paylaştığımız annelerimize bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.
YORUM EKLE