Dalaman Kapıkargın Yolu Asfaltlandı

Muğla’nın Dalaman İlçesinde şehir merkezini Kapıkargın Mahallesi’ne bağlayan 4 kilometrelik yol Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından asfaltlandı.Büyükşehir Yasası ile Muğla Büyükşehir...

Dalaman Kapıkargın Yolu Asfaltlandı
banner230
Muğla’nın Dalaman İlçesinde şehir merkezini Kapıkargın Mahallesi’ne bağlayan 4 kilometrelik yol Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından asfaltlandı.
Büyükşehir Yasası ile Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesine dahil olan Dalaman ile Kapıkargın Mahallesi’ni birbirine bağlayan 4 kilometrelik yolun asfaltlama çalışması Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından tamamlandı.
Asfaltlama çalışması sırasında Dalaman Kapıkargın Mahallesi arasındaki yolda incelemelerde bulunan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz "Bu yol aynı zamanda gözbebeğimiz Sarsala Koyu’na giden tek yol. Bu anlamda da önemli bir yol. Bu çalışmalar bundan sonra da devam edecek. Dalaman Belediyesi olarak Muğla Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
YORUM EKLE