Bodrum’da Amatörler Gösteriye Hazır

Bodrum’da çeşitli meslek gruplarından 11 amatör tiyatro gönüllüsünün bir araya gelerek hazırladıkları "N’olcak Şimdi?" isimli tiyatro oyunu önümüzdeki günlerde görücüye çıkıyor.Aycan Karabaş, Emrah İpek, Onur Karadeniz, Tuğba...

Bodrum’da Amatörler Gösteriye Hazır
banner230
Bodrum’da çeşitli meslek gruplarından 11 amatör tiyatro gönüllüsünün bir araya gelerek hazırladıkları "N’olcak Şimdi?" isimli tiyatro oyunu önümüzdeki günlerde görücüye çıkıyor.
Aycan Karabaş, Emrah İpek, Onur Karadeniz, Tuğba Kütüklü, Metin Kütüklü, Dilek Konyalılar, Handan Öztürk, Şahin Selimoğlu, Özer Yaldızipek, Ceren Akça ve Zübeyde Altıntaş’tan oluşan Bodrum Tiyatro Kulübü Oyuncularının kadrosuyla Kadın-Erkek ilişkilerini irdeleyen, toplumun yozlaşmaya yüz tutmuş karelerini, seyircilerin önüne mizahi bir dille anlatan komedi türü oyun, 20 Nisan Pazartesi günü Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak.
Amerika’lı tiyatro yönetmeni Neil S. Fleckman ile 2 yıl boyunca Shakespare oyunculuğu konusunda eğitim alan, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda önemli oyunlarda rol alan ve bir çok oyun yöneten İlker Erçman’ın yönetiminde sahneye hazırlanan çiçeği burnunda tiyatrocular, provalarda gösterdikleri performanslarıyla, sahnede usta sanatçıları aratmıyor.
Bodrum Tiyatro Kulübü Oluşumu ile ilgili yönetmen İlker Erçman, "Bodrum Tiyatro Kulübü oluşumu, içlerinde tiyatro arzsusu bulunan, çocukluk, gençlik yıllarında tiyatro eğitimi alamamış amatör ruhlu oyuncu adaylarının isteği üzerine kuruldu. Birbirinden değerli 11 oyuncu adayı ile bir araya gelip, tiyatro eğitimi verip ‘N’olcak Şimdi?’ adlı komedi oyununu sahneye koymak için gün saydığımız bu günlerde, heyecanımızı dizginlememiz de oldukça zor. Bu 11 oyuncu adayının ortak noktaları, hem çalışan hem de ailelerine vakit ayırdıkları gibi, aynı zamanda takdire şayan tiyatro adabına uygun kendilerini tiyatro sanatına vermiş değerli öğrencilerdir. Bodrum’lu tiyatro severleri mutlaka oyunumuza bekliyoruz. Bodrum Tiyatro Kulübünden desteklerini esirgemeyen ve bizlere inanan Ali ÇARMAN Bale ve Dans Müzik merkezine, Mavi Çizgi Ana Okuluna, Bodrum mutfak Mobilya’ya, Kuaför Zübeyde’ye, aPad Gayrimenkule, Attache Tours Bodrum’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.
YORUM EKLE