Belceğiz’deki Platform Valilik Tarafından İncelenecek

Fethiye’deki Turizm Haftası etkinliklerine katılmak üzere Ölüdeniz’e gelen Muğla Valisi Amir Çiçek, "Belceğiz Plajındaki platformun şikâyetinin kendilerine gelmediğini kanuna aykırı ise bu aykırılık incelenip giderilir” dedi.Muğla...

Belceğiz’deki Platform Valilik Tarafından İncelenecek
banner230
Fethiye’deki Turizm Haftası etkinliklerine katılmak üzere Ölüdeniz’e gelen Muğla Valisi Amir Çiçek, "Belceğiz Plajındaki platformun şikâyetinin kendilerine gelmediğini kanuna aykırı ise bu aykırılık incelenip giderilir” dedi.
Muğla Valisi Amir Çiçek, Belceğiz Plajında paraşütlerin iniş noktasına yakın şekilde kışın inşa edilen platformdaki prefabrik kafenin şikayetinin kendilerine gelmediğini söyledi. Başta TEMA vakfı temsilcisi Okyay Tirli olmak üzere, paraşüt pilot kooperatifi ve çevredeki esnafların kaçak olarak nitelendirdiği teras şeklinde bulunan platformun gazeteciler tarafından sorulması üzerine Vali Amir Çiçek, “Ben de iyi bir çevreciyim, ben de onlarla beraberim. Turizm dengeli bir unsurdur. Bu konu bize henüz gelmedi. Geldiğinde inceleyip bakacağız. Burada gerçekten doğaya engel, sit alanını engelleyen bir şey varsa arkadaşlarla inceleyip kanuna aykırı bir şey varsa giderilecektir. Çünkü hukuk her şeyden üstündür” dedi.
YORUM EKLE