Erdemli’de Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, madde bağımlılığının toplumsal düzeyde mücadele edilmesi gereken önemli bir konu olduğunu söyledi.Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında yapılan protokolle gerçekleştirilen...

Erdemli’de Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi
banner230
Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, madde bağımlılığının toplumsal düzeyde mücadele edilmesi gereken önemli bir konu olduğunu söyledi.
Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti arasında yapılan protokolle gerçekleştirilen "Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Projesi" kapsamında, Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda hizmetiçi eğitim semineri verildi.
Rehber öğretmenler ve eğitim görevlilerinin katıldığı seminerde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, madde bağımlılığı ile toplumsal düzeyde mücadele edilmesi gerektiğini belirterek, “Özellikle de risk altında olan çocukların ve ailelerinin bilinçlendirilmesini önemsiyoruz” dedi.
Metin, seminere katılan rehber öğretmenlere ve eğitim görevlilerine bağımlılıkla mücadele konusunda önemli görevler düştüğünü kaydetti.
YORUM EKLE