Erdemli Belediyesi Asfalt Hazırlıklarına Hız Verdi

Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "İnsanların hayrına yapılan her hizmet bir ibadettir" dedi.Erdemli Belediyesi, Erdemli ilçesine bağlı Kösbucağı ve Sazbaşı Mahallelerinde asfalt hazırlıklarını sürdürürken, ilçe...

Erdemli Belediyesi Asfalt Hazırlıklarına Hız Verdi
banner230
Mersin’in Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "İnsanların hayrına yapılan her hizmet bir ibadettir" dedi.
Erdemli Belediyesi, Erdemli ilçesine bağlı Kösbucağı ve Sazbaşı Mahallelerinde asfalt hazırlıklarını sürdürürken, ilçe merkezi ve mahallelerde başlatılan mevcut yolların genişletilmesi ve yeni yol yapım çalışmalarına ise hız verdi. Çalışmalarla ilgili yazılı bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Tollu, yol çalışmaları için büyük bir gayret sarf ettiklerini dile getirerek, vatandaşların en tabii hakkı olan yol hizmetini en iyi şekilde vermeye çalıştıklarını belirtti. Erdemli’de yeni yol yapımı çalışmalarının yanı sıra eski yolların da genişleterek hizmete sunulduğunu kaydeden Tollu, ilçenin her köşesinin ayrım yapılmadan hizmete doyurulduğu ve vatandaşların bu durumdan memnun olduklarını ifade etti. Tollu, "Erdemli’nin gelişmesi için bütün imkanlarımızı ortaya koyarak çalışıyoruz. Hiçbir imkansızlık ve engel hizmet konusunda bizi durduramaz. Biliyoruz ki, bu yaptığımız hizmetler, memleketin gelişmesi ve çocuklarımızın geleceği için, yarınlarımız için büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla çalışan ekiplerimiz şimdi de Koyuncu, Kösbucağı ve Sazbaşı Mahallelerinde asfalt hazırlıkları yapıyor. Biliyoruz ki, insanların hayrına yapılan her hizmet ibadettir. Hizmetlerimizi ibadet yapmanın hazzıyla yapıyoruz ve biz bununla gurur duyuyoruz. Allah’ın izniyle halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle bu yolda koşmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ise Erdemli’nin her mahallesinde yol açma ve genişletme çalışmalarının sürdüğünün altını çizerek, havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarının da hiç durmadan hızla ilerleyeceğini dile getirdiler.
YORUM EKLE