Büyükşehir Belediyesi’nin Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kırsala Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, Bozön-Karahacılı Mahalleleri arasındaki yola ikinci kat sathi kaplama çalışması yaptı.Mersin Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte hızlanan...

Büyükşehir Belediyesi’nin Yol Çalışmaları Devam Ediyor
banner230
Mersin Büyükşehir Belediyesi Kırsala Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, Bozön-Karahacılı Mahalleleri arasındaki yola ikinci kat sathi kaplama çalışması yaptı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte hızlanan yol ve asfalt çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesindeki Kırsala Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, Yenişehir ilçesine bağlı Bozön-Karahacılı Mahalleleri arasında bulunan 3 bin 500 metrelik yola, ikinci kat sathi kaplama çalışması yaptı.
Çalışmaları yerinde değerlendiren 320 haneli, 3 bin 500 nüfuslu Karahacılı Mahallesi Muhtarı Hasan Yılmaz, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından çok memnun olduklarını belirterek, “Başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz olmak üzere emeği geçen bütün işçilere çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE