Başkan Özyiğit’ten, Talat Dinçer’e Ziyaret

CHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (ESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.Beraberinde bulunan bazı partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Haziran’da yapılacak...

Başkan Özyiğit’ten, Talat Dinçer’e Ziyaret
banner230
CHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (ESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
Beraberinde bulunan bazı partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Haziran’da yapılacak seçim öncesi parti çalışmalarını koordineli bir şekilde yürüttüklerini ifade eden CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit, bu amaç doğrultusunda 22 Nisan Çarşamba günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Yenişehir Kültür Merkezi’nde geniş katılımlı bir toplantı düzenleyecekleri bilgisi verdi.
Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, siyasi partilerin demokrasinin ayrılmaz bir parçası olduğuna vurgu yaptı. Dinçer, her partiye eşit mesafede olduklarının altını çizerek, söz konusu toplantıya oda başkanlarıyla birlikte katılımı sağlama konusunda gereken hassasiyeti göstereceğini ifade etti.
YORUM EKLE