Mali Müşavirler Odası’ndan Eğitim Semineri

Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası “Kurumlar vergisi beyanında özellikli konular” konusunda eğitim semineri verdi.Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M. Nurullah Budak, “Kurumlar vergisi...

Mali Müşavirler Odası’ndan Eğitim Semineri
banner230
Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası “Kurumlar vergisi beyanında özellikli konular” konusunda eğitim semineri verdi.
Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M. Nurullah Budak, “Kurumlar vergisi beyanında özellikli konular” konusunda bir eğitim semineri düzenledi. Gelirler Kontrolörü İlhan Alkılıç ve Vergi Başmüfettişi İrfan Vural’ın yaptığı sunumda kurumlar vergisinin ayrıntıları ele alındı. Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M. Nurullah Budak, kurumlar vergisinin basit bir konu olmadığını ifade etti. Budak, kurumların kazançları, kurumlar vergisine tabi olduğunu ve vergiden muaf olan kurumlar hariç tüm kurumların yıllık beyanname vermek zorunda olduğunu ve bu konunun ihmal edilecek bir şey olmadığını dile getirdi.
Eğitim semineri, soru cevap bölümünden sonra konuklara plaket takdimiyle sona erdi.
YORUM EKLE